Розстебнувши брюки, вона стягнула їх вниз жіночий душ дивитись онлайн. Просунувши ручку в труси, вона намацала тремтячий і набухає від її ніжних ручок член. Трохи подрочив його в трусах, вона, дивлячись прямо мені в очі, і вхопившись за труси зубами, почала стягувати їх з мене. Стягнувши труси до колін, вона зняла їх далі руками. І ось вже перед її обличчям бовтався мій фалос. Вона, нітрохи не здивувавшись його розмірами, хоча я вважав, що він у мене величезний, взяла його за ствол рукою, і, рухаючи тому шкірку, оголила голівку.
Від того, що відбувається я перебував в екстазі, але її слова повернули мене на землю: «- Пийте каву і палите, Павло Сергійович, так вам буде приємніше». Я, вже остаточно заспокоївшись і курячи сигару, спостерігав як Юля, дивлячись мені прямо в очі лизала гладку поверхню головки мого встав члена, одночасно дроча його рукою. На секунду вона затрималася, і, глянувши на нього, поцілувала дірочку на самому кінці голівки. Потім вона лизнула цю дірочку кілька разів кінчиком мови. Опустившись нижче, вона понюхала цю дірочку своїм чудовим носиком, і, залишившись задоволеною, лизнула вуздечку голівки.
Я сьорбав каву і пускав клуби диму, зачаровано дивлячись на цю картину і отримуючи райську насолоду. Юля творила чудеса і було видно, що вона дуже вміє правильно довести чоловіка до орального оргазму. Вона все робила повільно, з розстановкою, ніжно пестячи те, про що чоловіки турбуються найбільше.