Вона ніжно відсторонилася і зняла з мене футболку. Потім спустилася з колін і розстебнула ремінь. Повністю мене роздягнувши, аня нахилилася над моїм дружком. Я з задоволенням дивився як моя маленька смокче член, як її солоденькі губки щільно його обхоплюють. По тілу пробігли мурашки і я закрив очі від задоволення. Анюта робила мені мине вперше і мені хотілося швидше взяти її. Я скінчив і вона жадібно ковтала сперму.

Випивши все до краплі аня стала цілувати мої груди, піднімаючись все вище і вище. Вона торкнулася губами моїх губ і відсторонив .. Боже! Що вона про мною робила! Я шалено хотів її. Ми цілуючись пішли на лоджію. Я поклав руку на гумку її трусиків, вона її прибрала. Тут мене немов підмінили. Я повалив на пухнастий килим Аню і зірвав з неї трусики, картинки дівчат брюнеток до 20. Різким поштовхом я увійшов до неї. Навіть якщо б вона цього не хотіла я ве одно б зробив це, я готовий був її згвалтувати - вона довела мене до такого стану. Мені здавалося, що їй навіть подобалася моя грубість.