Ніколи не прокидався від того, що член знаходиться в роті у дівчини. І не просто знаходиться, а на додаток старанно масажується рукою. Симпатична брюнетка, татуированная девочка сосёт хуй зовсім гола проробляла це зі мною, очевидно, вже давно. "І де це я?" - Вирвалось у мене. "Нічого не пам'ятаєш?" - Запитала вона, перервався. "Нічого", підтвердив я. "Тоді яка різниця?", - Сказала вона і знову припала губами до мого члена. Моїм інструментом у цю хвилину можна було пишатися - рожевий, неабияк набряклий ... Я відчував, що його розпирає, але розумів, що після вчорашнього навряд чи закінчу швидко. Алкоголь давав знати. Втім, коли вона заковтнула пеніс так глибоко, що я відчув крайньою плоттю її горло, мені здалося, що зараз станеться те, чого я не хотів. Занадто солодкими були її ласки, щоб бажати такого миттєвого сім'явипорскування.
- Не кінчаєш? - Запитала вона звільнивши свій рот, але продовжуючи масажувати член рукою.
- Вже скоро, напевно ... - Прошепотів я, сподіваючись, що не так скоро. - Продовжуй ...
- У тебе багато? - Її рука взялася за мою мошонку і я зрозумів, що довго не протягну.
- Пара чайних ложок, - сказав я. - Боїшся, що закінчу в рот?
- Ні, - посміхнулася вона. - Навпаки хочу.
- Може я теж тебе попестити? - Запитав я, сподіваючись, що вона погодиться і я побачу її кицьку.
- Не треба, - вона знову посміхнулася. - Давай-но краще скінчи як слід.
- Тоді працюй, - сказав я і витягнув руки вздовж тіла. - Це просто сон якийсь.