Раптом вона зупинилася, і, дивлячись мені в очі, запитала: «- Ти ж не закінчив? Ну, так ми це зараз виправимо ». Незважаючи на мою відмову, вставши і повернувшись до мене спиною, Юля різко опустилася на мій член своєї Попков. Брррр. І як у такій миленький, маленькою попці вмістився мій величезний фалос?
Юля, взявши мої руки, поклала їх собі на грудях і почала рухати член у своїй попці, в якій йому було явно вузько, від того й дико боляче. Але це була солодка біль, доставляє нам обом райську насолоду. Через кілька хвилин таких рухів, я скінчив, виливаючи свої струменя прямо в попку чарівної дівчини. Вона ледь не злетіла, настільки потужною була струмінь сперми, що влетіла в її попку. Схоже, вона також зазнала легких оргазм від цього.
Ми посиділи трохи в тій позі, що доставила нам насолоду не в силах піднятися. Я, прийшовши до тями, почав цілувати плечі і шийку, гладити рукою животик своєї коханки. «- Ти очманіло фантастичний коханець», - прошепотіла вона мені на вухо, після поцілувавши туди.
Встав з мене, і витягши страшно ниючий від болю член, Юля вилила з попки море рідкої сперми прямо на мій лобок. Вона, швидко зрозумівши, що треба робити взяла серветки з підноса і акуратно, ніжними рухами протерла все насухо. Поцілувавши наостанок, спочатку його, потім мене, вона залишила мене сидить на дивані. Одяглася і випурхнула з кабінету. Так дивитися сексуальне відео еротика бодибилдинг. Сил сьогодні працювати вже не залишилося, але те, що я випробував раніше, зробило мене щасливим надовго.